KURSY ONLINE
Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad nauką języków azjatyckich? Teraz masz okazję wziąć udział w naszym kursie online! 11-godzinny kurs języka chińskiego  lub koreańskiego dla początkujących pozwoli Ci otworzyć  się na świat. Ucz się z domu przy ulubionej herbacie, pod pilnym “okiem” Naszych lektorów i polskiego asystenta tłumacza. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez aplikację. Jeszcze nigdy nauka nie była tak wygodna. Zapisz się na lekcję próbną. Dołącz do Nas już dziś!
Co oferujemy ?
Lektor z Azji
9 zł za godzinę
materiały przetłumaczone na język polski
wygodne zajęcia online
pierwsza lekcja gratis
konkurs pod koniec kursu
polski asystent tłumacz
NASZE KURSY
Warunkiem przystąpienia do lekcji próbnej jest polajkowanie fanpage pochinsku.pl na Facebook’u i udostępnienie posta oraz zapisanie się do formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej na naszej stronie. Po pierwszych zajęciach możesz zdecydowac o kontynuacji kursu. Wybierz interesujący kurs online i dokonaj zakupu.
Skontaktuj się z nami

Czy jesteś gotów mówić po chińsku lub koreańsku? Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my odpowiemy na wszystkie pytania. Aby skorzystać z pierwszej – darmowej lekcji wypełnij poniższy formularz i zadeklaruj swoje uczestnictwo.