GALERIA

W naszej galerii zaprezentujemy Wam zdjęcia eventyów w których wystąpiliśmy, prac naszych uczniów, które wykonali podczas lekcji i ciekawe wspomnienia.

“ Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem. ”

Konfucjusz
Kurs języka chińskiego w Białymstoku
Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek nad nauką języka chińskiego to masz niepowtarzalną okazję! Napisz do nas i umów się na darmową lekcję próbną! Prowadzimy zajęcia z jezyka chińskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nieważne w jakim wieku jesteś – na naukę nigdy nie jest za późno. Masz możliwość zgłębić tajniki chińskiej mowy, pisma i kultury u Nas w Białymstoku! Możesz również uczyć się zdalnie w domu pod okiem doświadczonego native speakera z Chin i polskiego asystenta-tłumacza. Prowadzimy lekcje indywidualne, zajęcia grupowe, naukę online oraz korepetycje. Przygotowujemy do egzaminów HSK dla zaawansowanych, jak i początkujących. Przekonaj się sam, że język chiński nie gryzie! A w Białymstoku, masz tę możliwość na wyciągnięcie ręki.
Nauka chińskiego online
Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z językiem chińskim, ale nie masz na to czasu – lekcje online są idealnym rozwiązaniem! Elastyczny grafik zajęć dostosowany do każdego indywidualnie, pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć błędów, które mógłbyś popełnić ucząc się na własną rękę. Nauka chińskiej kaligrafii i gramatyki jeszcze nigdy nie była tak wygodna! Ucz się bez wychodzenia z domu. Na naszych zajęciach online masz możliwość uczyć się języka chińskiego wraz z native speakerem z Chin oraz polskim asystentem-tłumaczem! Sam decyduj w jakim kierunku chcesz się uczyć. Chińskie znaki, gramatyka, tony, mówienie – przekonaj się, że język mandaryński, wbrew wszelkim stereotypom, wcale nie jest taki trudny.
Kursy dla dzieci
Z pasji do języka chińskiego narodziła się idea realizacji zajęć dla dzieci w formie zabawy w celu zachęcania młodszych pokoleń do poznawania obcych kultur, języków i zwyczajów. Naszym celem jest wzbudzanie bodźca do nauki już od najmłodszych lat, a także odkrywania fascynującej kultury Państwa Środka. Starannie przygotowane materiały w formie gier, obrazków, zabawy i plików multimedialnych, przenoszą naszych najmłodszych uczniów w ciekawy i niezbadany świat po drugiej stronie półkuli. Wykorzystując nowe metody nauki chińskiej kaligrafii oraz doświadczenie naszego native speakera z Chin wraz z polskim asystentem tłumaczem, nasze lekcje stają się świetnym urozmaiceniem oraz szansą dla każdego na poszerzenie horyzontów oraz wyobraźni.